امروز چهارشنبه 2 مهر 1399 مورخ 23/9/2020 می باشدارتقا سیستم : با گذشت زمان نرم افزار ها پیشرفت می کنند و با این پیشرفت نیاز های جدید سخت افزاری به وجود می آید.برای اینکه با این پیشرفت نرم افزار ها همراه شوید لازم است امکانات سخت افزاریی کامپیوترتان را ارتقا دهید. مدیران شرکت ها اغلب ترجیح می دهند به جای اینکه سیستم جدیدی تهیه کنند کامپیوتر کنونی خود را ارتقا دهند تا از افزایش هزینه ها جلوگیری کنند.

 

قابل توجه مدیران

برای این ارتقا سیستم بهترین راه این است که با یک فرد متخصص در این زمینه مشاوره داشته باشید به دلیل اینکه اگر این ارتقا سیستم اصولی و منطقی صورت نگیرد علاوه بر اینکه کاهش هزینه ای برای مدیران در بر نخواهد داشت بلکه باعث افزایش هزینه خواهد شد.

بطور مثال اگر مدیر شرکتی تصمیم بگیرد یکی از سیستم های شرکت را جهت کار با نرم افزار های پیشرفته یا به دلیل کند بودن ارتقا دهد و این کار را بدون مشورت با کارشناس مربوطه انجام دهد احتمال این وجود دارد که پس ارتقا سیستم کارایی لازم را نداشته باشد و مدیر مجبور خواهد بود یا با همین سیستم کار کند یا سیستم جدیدی تهیه کند .در صورتی که اگر این مدیر از یک فرد متخصص کامپیوتر مشاوره گرفته بود ازاین افزایش هزینه می توانست جلوگیری می کرد.

شرکت اصفهان رایان می تواند مشاوره های لازم را جهت ارتقا سیستم از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری به مدیران شرکت ها و هموطنان عزیز ارائه دهد.

 

صب و ارتقاء سیستم #تعمیر کامپیوتر در اصفهان #تعمیرات کامپیوتر در محل کار اصفهان,تعمیر کامپیوتر #فروش قطعات دست دوم کامپیوتر در اصفهان #تعمیرات لپ تاپ اصفهان | تعمیر کامپیوتر در محل اصفهان #خدمات کامپیوتر #تعمیر و نگهداری #مشاوره برای ارتقا کیس #راهنمایی ارتقا کیس - راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار #راهنمایی ارتقا کیس - مشکلات مربوط به قطعات #فروشگاه #ارتقا کیس کامپیوتر #ارتقا کیس قدیمی #مانیتور.کیس ارتقا داده شده #مینی کیس #کامپیوتر بدون کیس #فروش سی پی یو، مادربرد، رم، گرافیک، هارد، پاور یک PC قوی #تعویض مادربرد و سی پی یو و رم # ارتقا pc

 

برای درخواست کارشناس کافیست با شماره موبایل  1144-901-0939   تماس حاصل فرمایید

ویا از قسمت ارتباط با ما در خواست خود را جهت اعزام کارشناس ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت