امروز چهارشنبه 2 مهر 1399 مورخ 23/9/2020 می باشدنصب نرم افزار در محل کار و منزل شما : پس از نصب ویندوز یکی از مهم ترین کارها نصب نرم افزار می باشد.یکسری از نرم افزار ها نرم افزار های عمومی می باشند که اکثر کاربران به آن ها نیاز دارند و در صورت نبود آنها کاربر دچار مشکل می شود. به روز بودن نرم افزار ها بسیار مهم است و تهیه یک بانک کامل از نرم افزار های کاربردی به روز برای کاربران بسیار مشکل و هزینه بر می باشد.

نصب درست نرم افزار ها نیز از موارد مهم می باشد. به دلیل اینکه بسیاری از نرم افزار هایی که در ایران استفاده می شوند غیر اورجینال و به اصطلاح کرک شده می باشند که باید در نصب این نرم افزار ها با کرک های مطمئن و درست دقت کرد.

نصب نرم افزار های تخصصی در شرکت ها نیاز به مهارت کافی دارد تا به درستی نصب شود و برای کاربران در آینده مشکلی به وجود نیاورد.

در صورت درست نصب نشدن نرم افزار در شرکت ها وقت کارکنانی که تمام کارشان با کامپیوتر می باشد به هدر می رود و این به هدر رفتن وقت برای مدیران شرکتها ضرر هایی به همراه دارد.

شرکت اصفهان رایان دارای بانک نرم افزاری کامل از تمامی نرم افزار ها می باشد و می تواند با اعزام کارشناس نرم افزار های مورد نیاز کاربر را با توجه به نیاز های سخت افزاری نصب کند و مشاوره های لازم را در مورد نصب نرم افزار به کاربران خود ارائه دهد.

 

 

#توليد، نصب، راه اندازي و پشتيباني نرم افزار #روش نصب نرم افزار در کامپیوترهای اپل #نمایندگی نرم افزار حسابداری هلو #نصب ویندوز در اصفهان  #نرم افزارهای رایگان #تولید نرم افزار #نصب نرم افزار افیس فتوشاپ مرورگر #Microsoft Office #دانلود درایور #نصب درایور کامپیوتر اصفهان #مرکز تعمیرات کامپیوتر اصفهان #عیب یابی و تعمیرات کامپیوتر در اصفهان #فروش و نصب درایور نوت بوک های #روش نصب درایور‌ها و برنامه‌ها در هنگام نصب ویندوز #نصب شبکه، ویندوز، درایور و برنامه ها  #نصب آنتی ویروس استان اصفهان

 

برای درخواست کارشناس کافیست با شماره موبایل  1144-901-0939   تماس حاصل فرمایید

ویا از قسمت ارتباط با ما در خواست خود را جهت اعزام کارشناس ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت